Dzień dobry!
Z dumą prezentujemy kilkumiesięczną pracę pracowni metaloplastyki.
Temat przewodni naszych prac został zainspirowany bohaterami serii filmów i komiksów MERVELa – mamy nadzieję, że wśród naszych obserwatorów znajdą się fani przedstawionych na zdjęciach postaci i z łatwością zostaną rozpoznane.
Wykonanie prac wymagało od nas przygotowania stosownego podłoża (lakierowanie, oczyszczanie, malowanie kolorowych ramek) – serdecznie dziękujemy pracowni stolarsko-technicznej za pomoc, a innym pracowniom za wytrwałość, gdy hałasowaliśmy.
Kolejny ważny krok to przygotowanie i rozmieszczenie szablonu. … I GWÓŹDŹ programu precyzyjne przybijanie gwoździ, rozwijające umiejętności z zakresu motoryki małej, planowania motorycznego, koordynacji wzrokowej oraz priopriocepcji naszych podopiecznych. Do wykonania prac zużyliśmy setki małych gwoździ, wiele metrów sznurka i kordonka. Należy dodać, że praca techniką string-art to aktywność wymagająca pokładów cierpliwości …
Musimy przyznać także, że narobiliśmy przy okazji sporo głośnego zamieszania w całym budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na zdjęciach widoczna Fantastyczna Trójka Podopiecznych pracowni metaloplastyki, jednak prace wykonywane były w pełnym składzie tej pracowni.
Pozdrawiamy i przypominamy, że każdy z Nas może być BOHATEREM!

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *